nr 1179 6068
Sekretär
1800-tal, längd: 46 cm, djup: 26 cm, höjd: 100 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
200 kr |
måndag 23 april 2018 kl 19:59:55
| Tid |
Kund |
Bud |
18/4 22:08:31
150 kr
23/4 17:58:49